KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965409
nr 1496 5409
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Mansporträtt. Olja på duk, 61x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x64 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:29:40
17/10 00:50:56
1.000 kr
17/10 18:24:19